Всі ігри

Memory Flip

Безкоштовна гра Казуальні — миттєва гра в браузері — мобільні та комп'ютери

Memory Flip

▶ Грати в Memory Flip зараз

Коротка відповідь

Грайте в Memory Flip безкоштовно онлайн на 360 PlayZone. Ця гра Казуальні працює прямо в браузері — без завантаження, встановлення чи реєстрації.

Про гру Memory Flip

«Знайди пару» бере найстаріший салонний трюк на світі — гру на концентрацію уваги — і вдягає його в прохолодне неонове сяйво. Ви перевертаєте одну картку, потім другу, шукаючи її пару. Знайшли збіг — і картки застигають лицем догори, тихо гудячи. Помилилися — обидві картки знову гаснуть у темряві, змушуючи вас згадувати, де саме щойно був цей символ, що світиться.

Приваблює тут тиха математика гри. Будь-яке поле можна очистити, але зробити це за мінімум ходів — уже зовсім інша справа. Відкриваєте нову картку, впізнаєте символ, який бачили три ходи тому, і відчуваєте маленький азарт від того, що можна одразу піти до його пари, а не гадати навмання. Пройдете чисто — і три зірки ваші; піддастеся жадібності й перевертатимете навмання — лічильник ходів росте, а зірки вислизають.

Гра винагороджує терплячість, а не швидкість, і це приємна зміна. Починайте кожен раунд з того самого кутка, щоб будувати подумки карту поля, розбирайтеся спершу з краями, де все легше запам'ятати, і сповільнюйтеся, коли сітка росте. Годиться для спокійних п'яти хвилин, розминки для затуманеного розуму або для тих, хто любить головоломки, що вимагають лише уважності.

Як грати

Торкніться картки, щоб перевернути її та побачити неоновий символ, а тоді перевертайте другу в пошуках пари. Пари, що збіглися, лишаються лицем догори. Ті, що не збіглися, перевертаються назад, тож стежте, де що лежить. Очистіть усе поле, щоб перемогти, а на наступному рівні на вас чекає більша сітка.

Керування

Клацніть або торкніться картки, щоб перевернути її. Стрілки переміщують виділення, а Пробіл/Enter перевертає картку. Є екранна кнопка вимкнення звуку.

Поради та хитрощі

Часті запитання

Memory Flip безкоштовна?

Так. Memory Flip на 360 PlayZone повністю безкоштовна. Без оплати, завантаження чи реєстрації.

Memory Flip працює на телефоні?

Так. Memory Flip працює в сучасних мобільних браузерах, на планшетах і комп’ютерах.

Як почати грати в Memory Flip?

Натисніть кнопку Play. Гра відкриється прямо в браузері.

Більше схожих ігор

Вбудувати Memory Flip

Хочете розмістити Memory Flip на своєму сайті, блозі чи сторінці класу? Це безкоштовно — скопіюйте цей код:

<iframe src="https://360playzone.com/game/memory-flip" width="640" height="480" style="border:0;max-width:100%" allowfullscreen loading="lazy" title="Memory Flip"></iframe>