Всі ігри

Tower of Hanoi

Безкоштовна гра Головоломки — миттєва гра в браузері — мобільні та комп'ютери

Tower of Hanoi

▶ Грати в Tower of Hanoi зараз

Коротка відповідь

Грайте в Tower of Hanoi безкоштовно онлайн на 360 PlayZone. Ця гра Головоломки працює прямо в браузері — без завантаження, встановлення чи реєстрації.

Про гру Tower of Hanoi

Ханойська вежа — класична математична головоломка, винайдена в XIX столітті. Ви починаєте зі стосу дисків різного розміру на лівому стрижні, найбільший знизу, і маєте відтворити весь стос на іншому стрижні. Єдині правила: пересувати по одному диску за раз і ніколи не класти більший диск на менший. Мінімальна кількість необхідних ходів дорівнює рівно 2^N - 1, тож вежа з 3 дисків потребує 7 ходів, а вежа з 8 дисків вимагає дисциплінованих 255. Ця версія додає приємні анімації підняття й опускання, живий таймер, оптимальну ціль по ходах, збережені рекорди для кожної кількості дисків і автоматичний розв'язувач, за яким можна спостерігати, як він грає ідеальне рішення.

Як грати

Оберіть, скільки дисків хочете (від 3 до 8), за допомогою селектора. Повний стос починається на лівому стрижні. Перетягніть верхній диск будь-якого стрижня й опустіть на інший стрижень, або скористайтеся клавіатурою, щоб підняти й покласти. Диск може приземлитися лише на порожній стрижень або на більший диск. Продовжуйте, доки вся вежа не буде відтворена на одному з двох правих стрижнів. Кількість ваших ходів показується поруч з оптимальною ціллю (2^N - 1); завершіть рівно за таку кількість ходів заради ідеального забігу. Скористайтеся «Скасувати», щоб виправити помилку, «Нова гра», щоб почати заново, і «Авторозв'язок», щоб побачити продемонстровану оптимальну послідовність.

Керування

Миша / дотик: перетягніть верхній диск стрижня й опустіть на інший стрижень. Клавіатура: стрілки ліворуч/праворуч (або A/D) обирають вихідний стрижень; вгору (або W) піднімає верхній диск; поки диск піднятий, стрілки ліворуч/праворуч наводяться на цільовий стрижень; вниз або Enter кладе диск (наведення назад на вихідний стрижень скасовує підняття); Esc скасовує підняття. Скорочення: R — нова гра, U — скасувати, S — авторозв'язок, M — вимкнути звук.

Поради та хитрощі

Часті запитання

Tower of Hanoi безкоштовна?

Так. Tower of Hanoi на 360 PlayZone повністю безкоштовна. Без оплати, завантаження чи реєстрації.

Tower of Hanoi працює на телефоні?

Так. Tower of Hanoi працює в сучасних мобільних браузерах, на планшетах і комп’ютерах.

Як почати грати в Tower of Hanoi?

Натисніть кнопку Play. Гра відкриється прямо в браузері.

Більше схожих ігор

Вбудувати Tower of Hanoi

Хочете розмістити Tower of Hanoi на своєму сайті, блозі чи сторінці класу? Це безкоштовно — скопіюйте цей код:

<iframe src="https://360playzone.com/game/tower-of-hanoi" width="640" height="480" style="border:0;max-width:100%" allowfullscreen loading="lazy" title="Tower of Hanoi"></iframe>