Wszystkie gry

Nebula Wave

Darmowa gra Zręcznościowe — natychmiastowa gra w przeglądarce — mobile i desktop

Nebula Wave

▶ Zagraj w Nebula Wave teraz

Szybka odpowiedź

Zagraj w Nebula Wave za darmo online na 360 PlayZone. Ta gra Zręcznościowe działa bezpośrednio w przeglądarce — bez pobierania, instalacji ani rejestracji.

O grze Nebula Wave

Nebula Wave to zręcznościowa gra sterowana jednym przyciskiem, rozgrywająca się wewnątrz świecącej kosmicznej jaskini. Twój statek bez przerwy zygzakuje. Przytrzymaj gdziekolwiek, żeby się wznieść, puść, żeby nurkować, i przeciskaj się przez szczelinę między różowym sufitem a błękitną podłogą, która zwęża się tym bardziej, im głębiej lecisz. Na drodze stają wirujące złote piły tarczowe i neonowe belki laserowe. Zielone kryształy kuszą ryzykownymi objazdami, a prędkość rośnie nieustannie, aż cała jaskinia zamazuje się w smugę światła w stylu starego kineskopu. Trzy poziomy trudności zupełnie zmieniają charakter rozgrywki. Cruise to spokojny lot, Rush to klasyczne wyzwanie, a Chaos to czyste szaleństwo dla tych, którym wydaje się, że widzieli już wszystko. Restart jest natychmiastowy, kolejne kamienie milowe przyspieszają grę, a każda kraksa kończy się drżącym ekranem i wybuchem w zwolnionym tempie. Jeszcze jedna fala. To myśl, która towarzyszy ci cały czas.

Jak grać

Twój statek leci do przodu samodzielnie i zawsze porusza się po przekątnej: w górę, gdy przytrzymujesz, w dół, gdy puszczasz. Stuknij i przytrzymaj gdziekolwiek (albo przytrzymaj Spację/W), żeby się wznieść, puść, żeby zanurkować, i lawiruj przez jaskinię, nie zahaczając o ściany, wirujące piły ani neonowe belki. Zbieraj zielone kryształy za dodatkowe punkty. Twój końcowy wynik to dystans plus 15 punktów za każdy kryształ. Wybierz poziom trudności Cruise, Rush lub Chaos i ruszaj gonić swój najlepszy wynik.

Sterowanie

Przytrzymaj Spację, W, strzałkę w górę, przycisk myszy lub palec na ekranie, żeby się wznieść; puść, żeby zanurkować. P lub Escape pauzuje grę. Przełącznik dźwięku znajdziesz w menu.

Wskazówki i triki

Najczęściej zadawane pytania

Czy Nebula Wave jest darmowa?

Tak. Nebula Wave jest w 100% darmowa na 360 PlayZone. Bez opłat, pobierania i rejestracji.

Czy Nebula Wave działa na telefonie?

Tak. Nebula Wave działa w nowoczesnych przeglądarkach mobilnych, na tabletach i komputerach.

Jak zacząć grać w Nebula Wave?

Naciśnij przycisk Play. Gra otworzy się bezpośrednio w przeglądarce.

Więcej podobnych gier

Osadź Nebula Wave

Chcesz mieć Nebula Wave na własnej stronie, blogu lub stronie klasy? Osadzenie jest bezpłatne — skopiuj ten kod:

<iframe src="https://360playzone.com/game/nebula-wave" width="640" height="480" style="border:0;max-width:100%" allowfullscreen loading="lazy" title="Nebula Wave"></iframe>