Wszystkie gry

Color Switch

Darmowa gra Zręcznościowe — natychmiastowa gra w przeglądarce — mobile i desktop

Color Switch

▶ Zagraj w Color Switch teraz

Szybka odpowiedź

Zagraj w Color Switch za darmo online na 360 PlayZone. Ta gra Zręcznościowe działa bezpośrednio w przeglądarce — bez pobierania, instalacji ani rejestracji.

O grze Color Switch

Color Switch to szybka, minimalistyczna gra zręcznościowa sterowana jednym przyciskiem, zbudowana w całości na HTML5 Canvas i syntezowanym WebAudio - bez obrazków, bez sieci, bez zbędnych dodatków. Kontrolujesz jedną świecącą kulkę, która nieustannie walczy z grawitacją. Każde stuknięcie daje jej małe poderwanie w górę, a twoim celem jest przeprowadzenie jej przez pionowy tor przeszkód z obracającymi się przeszkodami. Każda przeszkoda podzielona jest na cztery kolorowe ćwiartki, a twoja kulka nosi w danej chwili jeden z tych kolorów: bezpieczna jest tylko pasująca ćwiartka. Unoszące się między pierścieniami pakiety zmiany koloru dają ci nowy kolor, więc łamigłówka wciąż się zmienia pod twoimi palcami. Im wyżej się wspinasz, tym szybciej wirują przeszkody i tym bliżej siebie się pojawiają, zmieniając spokojną grę rytmiczną w prawdziwy test wyczucia czasu i odczytywania kolorów. Nie ma tu poziomów ani mety - liczy się tylko twój najlepszy wynik i kolejna próba o włos od porażki.

Jak grać

Kulka zaczyna na dole, a grawitacja stale ciągnie ją w dół. Stuknij ekran, kliknij lub naciśnij Spację, aby poderwać ją w górę - powtarzane stuknięcia utrzymują ją we wznoszeniu. W miarę wspinaczki napotykasz obracające się przeszkody podzielone na cztery kolorowe segmenty. Obserwuj aktualny kolor kulki (świeci właśnie tym kolorem) i steruj nią tak, by przeszła przez pasujący segment, gdy przeszkoda wiruje; dotknięcie innego koloru kończy bieg. Między przeszkodami wleć w wirujący, czterokolorowy pakiet, aby zmienić kolor kulki na potrzeby kolejnej przeszkody. Za każdą pokonaną przeszkodę zdobywasz jeden punkt. Wspinaczka jest nieskończona i coraz szybsza, więc znajdź swój rytm poderwań, odczytuj kolory z wyprzedzeniem i walcz o nowy rekord.

Sterowanie

Stuknięcie / kliknięcie / Spacja (lub Enter, strzałka w górę, W) poderwą kulkę do góry. M wycisza dźwięk. Ekranowe przyciski Play i Zagraj ponownie rozpoczynają nowy bieg. Wszystko da się obsłużyć dotykiem, myszą lub klawiaturą.

Wskazówki i triki

Najczęściej zadawane pytania

Czy Color Switch jest darmowa?

Tak. Color Switch jest w 100% darmowa na 360 PlayZone. Bez opłat, pobierania i rejestracji.

Czy Color Switch działa na telefonie?

Tak. Color Switch działa w nowoczesnych przeglądarkach mobilnych, na tabletach i komputerach.

Jak zacząć grać w Color Switch?

Naciśnij przycisk Play. Gra otworzy się bezpośrednio w przeglądarce.

Więcej podobnych gier

Osadź Color Switch

Chcesz mieć Color Switch na własnej stronie, blogu lub stronie klasy? Osadzenie jest bezpłatne — skopiuj ten kod:

<iframe src="https://360playzone.com/game/color-switch" width="640" height="480" style="border:0;max-width:100%" allowfullscreen loading="lazy" title="Color Switch"></iframe>